© 2016   THE NATURAL GOODS COMPANY

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

mahdollisesti fiiliskuvalis tässä

Meie juures on võimalik tulla ka imelistele Esse Probiootilistele nahahooldustele. Kasutame hoolduste tegemiseks ainult 100% looduslikku ja toimivat kosmeetikat, sest meile on oluline, et väline ilu ei tuleks seesmise tervise arvelt. 

Esse on innovatiivne probiootiline nahahooldussari, mis lisaks uuele lähenemisele nahahooldusele on ökoloogiline, vegan ja jätkusuutlikku tootmist järgiv, eetiline ettevõte. Hoolduste ja toodete baasiks on soov saavutada võimalikult kaua nooruslikuna püsiv nahk. Kasutades loodusikke toimeaineid sünergias teaduse viimase läbimurdega nahahoolduse vallas, milleks on probiootikumid, on saavutatud suurepärane ja efektiivne hoolduste ja toodete valik, mis toimivad koos nahka järjepidevalt noorendades, tugevdades ja parandades. Esse on esimene sari maailmas, mis võttis kasutusele ELUS probiootikumid, mitte ainult hooldustes, vaid ka kahes kodus kasutamiseks mõeldud seerumis. 

Tänu ülimale efektiivsusele on sari põhjamaades väga hästi vastu võetud ning hooldused jaotuvad peamiselt kolme kategooriasse: 

  • Tugevalt noorendavad hooldused

  • Nahka ravivad ja parandavad hooldused

  • Heaolu taastavad ning probleeme ennetavad hooldused 

Lisaks efektiivsetele hooldustele, on  võimalik osta juurde hooldust täiendama ilu-ampull, mis annab hooldusele topeltefekti. 

ESSE + „AKTIIVNE NOORENDAMINE“ hooldus

Luksuslik tugevalt noorendav näohooldus probiootikumidega.

Esse hooldus, mis kasutab kõrges kontsentratsioonis loodusliku botoxi vastet, et koheselt lõõgastada lihaseid, vähendada kortse ja taastada naha nooruslikkust! Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja koorimisega, millele järgneb nahka rahustav ja lõõgastav massaaž eritoodetega nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates jääkaineid nahast välja viia. Sellele järgnev mask koos kas pea -, käte- või jalamassaažiga lõõgastab ja taastab nii sisemise kui ka välimise tasakaalu ning vähendab aktiivselt vananemise ilminguid. Nahk on nooruslikum, särav ning nähtavalt siledam.

Ideaalne hooldus enne tähtsaid üritusi või kuurina tugeva noorendava efekti saavutamiseks. 

1,5h / 145€

ESSE ANTI-AGE NÄOHOOLDUS

Esse rikkalik hooldus küpsele ja enneaegselt vananevale nahale.​

Esse vananemisvastane hooldus aitab nahka täita toitainetega, seda noorendada ning taastada naha elujõudu. Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja koorimisega, millele järgneb nahka noorendav ja elustav massaaž eritoodetega nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks. Massaaži käigus kasutatavad aktiivained aitavad nahka sügavuti noorendada ja pinguldada. Sellele järgnev suures koguses oomega rasvhappeid ja toitvaid aktiivaineid sisaldav mask aitab nahas asendamatute rasvhapete varusid täiendada taastades seeläbi naha sära ja nooruslikkuse. Hoolduse tulemuseks on siledam ja säravam nahk, mis pakatab elujõust.

1,15 h 69 €

ESSE DETOX NÄOHOOLDUS

Esse nahka sügavuti puhastav ja stabiliseeriv hooldus kahekordse maski ja probiootikumidega.

Kui tunned, et nahk on tuhm, poorid on suured ja ummistunud ning oleks vaja sügavat puhastust ning mürkainete nahast väljutamist, siis see hooldus on just sulle! Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja ensümaatilise koorimisega, millele järgneb esimesena puhastav, tasakaalustav geelmask. Vahepealne massaaž ergutab nahaaluse vere- ja lümfiringlust, aidates jääkaineid nahast välja viia. Jääkainete nahast välja viimist efektiivistab mürke eemaldav savimask. Selle ajal tehtav kas pea -, käte- või jalamassaaž annab sügava lõõgastuse. Hooldus aitab nahal muutuda taas säravaks, tõeliselt puhtaks, tasakaalustatuks ja niisutatuks. Hooldus sobib hästi rasusele nahale, mis vajab sügavpuhastust ja tasakaalustamist.

1,15 h 69 €

ESSE SENSITIVE NÄOHOOLDUS

Esse õrn hooldus tundlikule nahale probiootikumidega

Hooldus on spetsiifiliselt loodud rahustamaks ja silumaks õrna, tundlikku nahka, millel on probleeme rosaatsea, akne, dermatiidi või ülitundlikkusega. Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja äärmiselt õrna koorimisega, millele järgneb nahka rahustav ja lõõgastav lümfimassaaž eritoodetega nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates jääkaineid õrnalt nahast välja viia. Sellele järgnev mask koos kas pea -, käte- või jalamassaažiga lõõgastab ja taastab nii sisemise kui ka välimise tasakaalu. Peale hooldust on nahk on rahustatud, klaarim, sügavuti niisutatud ja vähem reageeriv.

1 h 59€

ESSE KIRGASTAV NÄOHOOLDUS

Esse probiootikumidega hooldus ühtlustamaks naha jumet ja taastamaks naha sära.

Ideaalne hooldus pigmendilaikudele ja ebaühtlase nahatooni korral. Hooldus taastab ühtlase nahatooni ja naha sära. Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja koorimisega, millele järgneb massaaž taastava õliga nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates anti-oksüdante nahka viia. Nahka vitamiinidega rikastav mask kas pea- käte või jalamassaažiga annab sügava lõõgastuse taastades naha sära. Näomask aitab nahas pigmenti ühtlasemalt jaotada ning helendab nahka. Hooldus annab ühtlasema nahatooniga, tervema ja säravama naha.

1 h 59€

ESSE NIISUTAV NÄOHOOLDUS

Esse õrn hooldus kuivale nahale probiootikumidega.

Hooldus on spetsiifiliselt loodud niisutamaks ja hooldamaks kuiva nahka.  Hooldus algab naha topeltpuhastuse ja äärmiselt õrna koorimisega, millele järgneb nahka rahustav ja lõõgastav lümfimassaaž eritoodetega nahaaluse vere- ja lümfiringluse ergutamiseks, aidates jääkaineid õrnalt nahast välja viia ning nahka niisutada. Sellele järgnev niisutav mask koos kas pea -, käte- või jalamassaažiga lõõgastab ja taastab nii sisemise kui ka välimise tasakaalu. Peale hooldust on nahk on sügavuti niisutatud, säravam ja tugevam.

1 h 59€

ESSE NÄOHOOLDUS MEESTELE

Esse erihooldus meestele probiootikumide ja saviga. 

Ka meeste nahk vajab erilist hoolt. Esse on selleks pannud kokku tõeliselt mehelike aroomidega hoolduse, mis algab topeltpuhastusega, naha ensümaatilise koorimisega ja lõõgastava savimaskiga. Massaaž taastab naha sära ning elujõu. Hooldus annab tagasi naha siiutatuse, nooruslikkuse ja sära. Väsimusmärgid on kui peoga pühitud! 

1 h 59€

ESSE DETOX TEEN NÄOHOOLDUS

Esse nahka sügavuti puhastav ja rasueritust tasakaalustav hooldus probiootikumidega.

Kui nahk on põletikuline ja akne probleemidega, poorid on suured ja ummistunud ning oleks vaja sügavat puhastust ning naha tasakaalustamis, siis see hooldus on just sulle! Hooldus puhastuse ja õrna happekoorimisega, millele järgneb nahka puhastav, tasakaalustav geelmask. Vahepealne kerge massaaž ergutab nahaaluse vere- ja lümfiringlust, aidates jääkaineid nahast välja viia. Hooldus aitab nahal muutuda taas säravaks, tõeliselt klaariks, puhtaks, tasakaalustatuks ja niisutatuks. Kiire hooldus sobib hästi rasusele ja aknesele nahale, mis vajab sügavpuhastust ja tasakaalustamist. Ideaalne teismelistele ja hormonaalprobleemide korral. 

45 min 40€

HOOLDUSE LISA AMPULLID

Lisaks saad hooldusele juurde valida Boosteri (erihinnaga), mis muudab hoolduse veelgi efektiivsemaks ja pikendab hoolduste vahelist aega. Küsi oma kosmeetikult parimat võimalikku varianti Sinu nahale.

 

Boostereid on 6 erinevat:

 

Clarifying Booster Rasusele nahale – vähendamaks akne ilminguid nii aknese naha kui ka homonaalse akne korral. Peale hooldust on paari päeva jooksul juba näha kuidas nahk on siledam, ühtlasem ja akneilmingud on vähenenud.

 

Hyaluronic Booster kuivale ja vananevale nahale – Hüaluroonhappe booster niisutab nahka sügavuti ning aitab ergutada kollegeeni ja elastiini kiudude tootmist sügaval nahas. Tulemuseks on särav, siledam ja tugevam nahk.

 

Intensity Booster kohese noorendava efekti saavutamiseks. Ideaalne täiendus hooldusele kui on tulemas üritus, kus on sooviks nooruslikult särada. Booster sisaldab Acmella ekstrakti, mis on looduslik Botoxi vaste. See tähendab et kortsud on hetkega silutud ja nahk nooruslikum. Täiuslik lisa Noorendavale või Esse Plus+  hooldusele.

 

Hydroboost Booster dehüdreerunud ja kuivale nahale – See booster annab täiendava niiskusesüsti dehüdreerunud ja väga kuivale nahale. Sisaldades kasulikke baktereid, hüaluroonhapet ja antioksüdante, aitab booster saavutada suurepärase tasakaalu ja muuta nahka tugevamaks. Ideaalne täiendus kas Niisutavale, Antioksüdant ( sära taastav hooldus) või Detox (mürkaineid väljutav ja nahka tugevdav ning tasakaalustav hooldus) hooldusele.

 

Bright Booster pigmentatsiooniprobleemidega nahale – aitab vähendada tumedaid pigmendilaike ning ühtlustada nahatooni. Toob esile naha nooruslikkuse ja sära. Ideaalne täiendus Noorendavale või Kirgastavale (pigmendilaikude vastasele) hooldusele.

 

Probiotic Boost – Esse Innovatsioon nahahoolduses - puhas segu ELUSATEST probiootikumidest. Probiootikumid ei ole ainult kõhu korrastamiseks. Ka nahal suudavad nad imesid korda saata! Probiootikumid aitavad edukalt parandada erinevaid naha ülitundlikkuse reaktsioone, tugevdada naha kaitsekihti ja aeglustada vananemist. Sobiv täiendus kõikidele hooldustele.

13 €

Please reload